overlay

İl Sağlık Müdürü Benli ve Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, Bahçelievler ASM’de İncelemelerde Bulundu

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Mimarsinan Bahçelievler Mahallesinde yapımı devam eden sağlık merkezini ziyaret ederek merkez hakkında bilgi verdiler.

Hizmetleri yaparken hayırsever vatandaşlar, özel sektör ve kamu kurumları ile iş birliği yaptıklarını ifade eden Başkan Palancıoğlu, “İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Ali Ramazan Benli ile inşaatı devam eden sağlık ocağında incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetini en nitelikli şekilde alması için en güzel hizmetleri yapmanın mücadelesini veriyoruz. Emekleri için Sayın Valimiz Şehmus Günaydın’a ve İl Sağlık Müdürümüze teşekkür ederiz. Bahçelievler Mahallesinde büyük bir ihtiyaçtı. İhtiyacın giderilmesi için güzel bir hizmet oldu. Hayırlı olsun” dedi.

Sağlığa olan destekleri için Melikgazi Belediyesi’ne teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, “Kurumlar arası işbirliği içinde güzel bir çalışma oldu. Tesisimizin projesini Melikgazi Belediyesi hazırladı. Başkanımızın nezaretinde, Aile Salığı Merkezinin 9-10 hekime göre planlanması gerektiği, tesis içerinde 112 Acil Sağlık İstasyonu olmasının faydalı olacağını, sağlıklı hayat merkezinin yerinin uygun olamadığını ve burada daha verimli hizmet verilebileceği gibi taleplerimizi ilettik ve diyetisyeniyle, psikoloğuyla, kanser tarama merkezi ile toplumsal hizmetin vereceği kompakt bir yapı planlandı. Merkezimin temeli atıldı şu an yükseliyor inşaatın yaklaşık maliyeti 3 milyon liraya yakın. Sağlık bakanlığımızın yapmış olduğu ihale ile burası İnşallah önümüzdeki yılın ortasında tamamlanmış olacak” dedi.

Konuşmasında korona virüsle olan mücadeleye de değinen İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Ali Ramazan Benli; “Sayın Valimiz Şehmus Günaydın başta olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Palancıoğlu ve tüm diğer başkanlarımızın korona virüsle olan mücadelemize çok ciddi destekleri var. Bu desteklerden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
  • IMG_6054.JPG
  • IMG_5947.JPG
  • IMG_5945.JPG
  • IMG_5939.JPG
  • IMG_6048.JPG
  • IMG_6063.JPG