overlay

Sağlık Yatırımları Değerlendirme Toplantısı

2020 yılı yatırımlar toplantısı İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli başkanlığında yapılan toplantıda, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. İsmail Kılıç, Destek Hizmetleri Başkanı Mesut Akdeniz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Ahmet Ceylan, Sağlık yöneticileri, Mimar, Mühendis ve Teknikerler hazır bulundular.

2020 yılında Aile Sağlığı Merkezlerinde yapılacak olan bakım, onarım ve tadilat işleri başta olmak üzere yıl içerisinde gerçekleştirilecek yatırımlar masaya yatırıldı.

 Toplantının sonunda bir konuşma yapan Benli; “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük bir özveri ve gayret ile devletin her kuruşunu tek tek hesap ederek, her zaman olduğu gibi bu noktadaki sorumluluk bilinci ile hareket edeceğinize olan inancım tamdır. Hepimiz bu aziz milletin bir hizmetkârı olarak görevimizi eksiksiz yerine getirmek için buralarda bulunuyoruz. İnşallah bu yılda yapacağımız yatırımlarla halkımıza yine en üst düzeyde hizmet vermeye devam edeceğiz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 

  • DSC_4058.JPG
  • DSC_4059.JPG
  • DSC_4066.JPG