overlay

Sağlık Yatırımları Değerlendirme Toplantısı

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda, 06 Şubat 2019 tarihinde merkez ve ilçelerdeki sağlık yatırımları ve yapılanması ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli başkanlığında yapılan toplantıda, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. İsmail Kılıç, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Oktay Yetişkin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan Akın ve Makine Yüksek Mühendisi Uzman M. Fatih Tosun, Yüksek Mimar Sercan Öcal, Yüksek Mimar Şahika Beşparmak, İnşaat Yüksek Mühendisi Perihan Altun, Teknisyen Azmi Şahin, İnşaat Teknikeri Yüksel Göker, İnşaat Teknikeri Ebubekir Gündoğdu, İnşaat Teknikeri Hüseyin Doğan hazır bulundu.

Müdürlüğümüzün planlamaları doğrultusunda Belediyelerimiz ve Hayırseverlerimizin katkılarıyla Sağlık Bakanlığımız koordinesinde İlimiz merkez ve ilçelerine yapılması planlanan ve yapım aşamasında olan sağlık yatırımları hakkında genel durum değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, ilimizdeki sağlık yatırımlarının son durumları ve planlamaları slayt sunumu eşliğinde tek tek incelendi.

  • DSC_0014.JPG
  • DSC_0011.JPG
  • DSC_0010.JPG