overlay

İl Sağlık Müdürlüğünden ‘Mutlu Yüzler’ Projesine Destek

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ve proje koordinatörlüğünü Antrenör Arzu Bayram Eser’in üstlendiği ‘Mutlu Yüzler’ projesine, İl Sağlık Müdürlüğü’nden de destek geldi.

İl Sağlık Müdürlüğü makamında gerçekleşen imza töreninde konuşan Arzu Bayram Eser, “Projemizden tam verim almak için Kayseri’de bulunan tüm kurumlarımızın desteğini almak için çalışma başlattık. Projemiz, engelli çocuklarımıza sporu sevdirerek, onları ulusal ve uluslararası platformlardaki spor müsabakalarına hazırlayıp, şehrimizi ve ülkemizi temsil etmelerini hedefliyor. Çocuklarımızın engelleri, sporla aşması ve sporu tanıması adına önemli bir proje. Kayserimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Kayseri İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Ali Ramazan Benli ise, “Bende bir engelliyim. Bu yüzden engelli insanların yaşadıklarını en iyi anlayacak insanlardan biriyim. Öncelikle projeye emek verip bu yola baş koyan Arzu hanıma teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten hassas bir konu üzerinde çok güzel bir proje ortaya çıkarılmış. Söz konusu engelli çocuklarımız hepimizin değerleri. Onları spora teşvik edip, sporu sevdirmek hayata yeni bir pencereden bakmaları hayata tutunmaları açısından önemli bir adım olacaktır. Böyle bir projenin paydaşı olmak bizleri mutlu etti. Bu tür sosyal projelere elimizden gelen her türlü desteği vermeye daima hazırız” dedi.

  • WhatsApp Image 2019-12-03 at 16.15.42.jpeg