overlay

Şehit Gazi Birlik-Sen Sendikası Başkan ve Temsilcilerinden İl Sağlık Müdürü Benli’ ye Teşekkür Ziyareti ​

Şehit Gazi Birlik-Sen Başkanı Erhan Sami Doğan ve sendika temsilcileri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ yi makamında ziyaret ettiler.

Dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Benli, “Ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin huzur ve emniyeti için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin, bu uğurda gazi olan vatandaşlarımızın hakkını ödemek asla mümkün olamaz. Zira bir insanın sahip olduğu en değerli varlığını yani canını verdiği yüce bir fedakârlıktan bahsediyoruz. Bu yüzdendir ki Şehadet Peygamberlikten sonra bir mü‘minin ulaşabileceği en yüksek mertebedir. Bizlerin yapması gereken çok büyük fedakârlıklarla bizlere emanet edilen vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmanın yanı sıra güçlü ve müreffeh yarınlar için çok daha fazla çalışmaktır. Şehitlerimizin emaneti olan şehit yakınları ile gazilerimize karşı Devlet ve millet olarak göstermemiz gereken ihtimam ve ilginin üst sınırı yoktur. Onlar elbette her şeyin en güzeline layıktırlar. Bu anlayışla bizler de Devletimizin imkânları ölçüsünde şehit yakınları ve gazilerimizin talep ve arzularını yerine getirme gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Şehit Gazi Birlik-Sen Başkanı Erhan Sami Doğan ise “İl Sağlık Müdürümüzün kurumumuzda çalışan Şehit aileleri ve gazilerine her zaman sahip çıktığını bilmekteyiz. Her türlü destek konusunda yanımızda olduğunuzu biliyoruz. Şahsınızı bildiğim için konuşuyorum. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için ne gerekiyorsa yapacağınızı çok iyi biliyoruz. Kayseri bu konuda Türkiye’ ye örnek bir şehrimizdir” dedi.

Ziyaret sonunda Sendika Başkanı Erhan Sami Doğan, şehit aileleri ve gazilerimize verdiği desteklerden dolayı Sağlık Müdürü Benli’ ye bir teşekkür plaketi taktim etti.

  • dd1048cc-f58f-4708-8acc-0f77e5d033ae.jpg
  • 856556de-622e-4c4b-81e5-7334a0193ffa.jpg