T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

Benli; “ Engelliye Engel Olma, Yardım Et

Güncelleme Tarihi: 14/01/2020

7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle İl Sağlık Müdürlüğünde görme engelli personellerimiz yerlerinde ziyaret edildi.

Ziyaretlerde İl Sağlık Müdürümüz Benli’ ye Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan eşlik etti.

Personelimize İl Sağlık Müdürlüğü olarak her zaman ve her konuda destek olduklarını ve olacaklarını dile getiren Benli ; “ Bizler sizlerin çalışma ortamlarınızı ve şartlarınızı iyileştirme adına elimizden geleni yapma gayreti içerisindeyiz. Şunu çok iyi biliyorum ki “Engelliye engel olma yardım et” düsturuyla hareket ettiğimiz müddetçe her türlü engeli birlikte ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca sizlere gayretli çalışmalarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

İl Sağlık Müdürümüz ve başkanlarımızın ziyaretlerinden duyduklarından memnuniyeti ifade eden personellerimiz şükran duygularını dile getirerek; “Her zaman bizlere yanımızda olduğumuzu hissettiriyorsunuz. Başta siz olmak üzere kıymetli başkanlarımıza ve sağlık yöneticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dediler.

  • b581584e-159e-4066-b1fd-9ea55ac9b129.jpg