T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

İl Sağlık Müdürü Benli; ‘Ben Yok Biz Varız’

Güncelleme Tarihi: 15/11/2019

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü ‘İl Değerlendirme Sunumu’ toplantısı, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli başkanlığında, Sağlık Müdürlüğü Başkan,  Başkan Yardımcıları ve ilçe başhekimleri katılımı ile 14 Kasım 2019 tarihinde yapıldı. 

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Mustafa Karaağaç'ın ‘İl Genel Değerlendirme’ slayt sunumuyla başlayan toplantı,  Kayseri’de sunulan sağlık hizmetlerinin mevcut durumunun görüşülmesi ile devam etti. Ayrıca, Kayseri’de hizmet veren sağlık tesislerinin genel durumlarının değerlendirildiği toplantıda, ilçelerde hizmet veren sağlık tesislerinin ihtiyaç ve istekleri ele alınarak çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının sonunda konuşan İl Sağlık Müdürü Benli, ‘Ekip olarak göreve geldiğimiz günden bu yana birçok çalışmaya imza attık ve hâlihazırda bekleyen birçok projemiz var. Bugün de yaptığımız çalışmalar hakkında genel bir değerlendirme yaparak kendimize yol haritası çizmek adına istişarelerde bulunduk. İlimizde sunulan sağlık hizmetlerinin çıtasını yükseltmek adına ekip olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile yoğun çalışma tempomuzda büyük özveri ile çalışan, başkanlarıma, başkan yardımcılarıma, başhekimlerime ve sahadaki elimiz kolumuz olan sağlık personelimize teşekkür ediyorum. Her zaman dile getirdiğim gibi ben yok biz varız” dedi.

  • DSC_0428.JPG
  • DSC_0423.JPG
  • DSC_0432.JPG
  • DSC_0437.JPG
  • DSC_0435.JPG